Herman Miller Cosm Chair – model fotela nie do pogardzenia

Wygoda w pracy to cecha pożądana przez pracowników i pracodawcę. Siedząc na właściwym fotelu, zadbamy o nasze zdrowie i wygodę. Tego wszystkiego dostarczy Cosm Chair Herman Miller Aeron. Niezwykły mebel biurowy spełni wszystkie potrzeby i zapewni komfort użytkowania. Zobacz jakie zalety posiada, zapoznając się z poniższym tekstem.

Herman Miller Cosm Chair – reprezentant wygody i urody

Praca przy biurku może być nie tylko obowiązkiem, ale i przyjemnością. Korzystając z właściwego krzesła, jakim jest Cosm Chair, możesz zapewnić sobie wygodę i lepszą wydajność swoich działań. Jak to wygląda? Siadasz, a kształt twojego ciała oraz jego masa z łatwością dopasują się do siedziska, wysokość ureguluje się automatycznie poprzez wbudowany mechanizm ważący.

Cosm sprawi, że poczujesz się lekko, jak w kosmosie, dlatego nazwa jest trafiona i nieprzypadkowa. Praca bez poczucia grawitacji to praca wydajna, przynosząca satysfakcję, bez bólu kręgosłupa i bez sztywności mięśni. Wygodnie ułożone łokcie to sprawka miękkich podłokietników, Leaft Arm, w kształcie kołyski. Dzięki nim możesz korzystać z telefonu, czytać lub pisać z wygodnie ułożonymi łokciami. Kąt umocowania podłokietników zapewni Ci wszelką wygodę. Siedzisko i oparcie zagwarantują prawidłową cyrkulację powietrza. Jedną z trzech wersji oparcia, które wesprą dolną , górną lub środkową część kręgosłupa, wybierzesz sam i wtedy powiesz, że Cosm Chair to niekończąca się gama walorów.

Zawieś oko na odpowiednim modelu fotela biurowego

Wciąż się zastanawiasz nad wyborem odpowiedniego krzesła do pracy w biurze? Zawieś oko na fotelu Cosm, a ujrzysz jak bardzo atrakcyjnie może wyglądać pomieszczenie. Nawet kolor oplotu i ramy, jeden z sześciu, możesz wybrać, dopasowując go do swoich upodobań. Więcej informacji znajdziesz tutaj https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-cosm-chair/. Dopasowanie do ciężaru i kształtu ciała zagwarantuje ci ten niezwykły mebel biurowy. Zaopatrując się w niego, czynisz krok ku zdrowiu, funkcjonalności i nowoczesności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *